Vizyonumuz

   Sektörde geçen 25 yıllık tecrübenin katmış olduğu bilgi ve birikimle,metal sanayiinde gerekli olan etkin tedarik zincirinin kalıcı bir parçası olmak, edindiği bilgi ve tecrübeyi değerli müşterileri ile paylaşarak çözüm ortağı olmak, bu hedef doğrultusunda her türlü kesici takım, talaşlı imalat makine ve ekipmanları, ölçü aletleri, hassas tutucu, kater bağlama ekipmanları ve kalıp sektörünün kullandığı sert malzemeler konusunda hizmet vermektedir.

   Vizyonumuz pazarlama, satış ve teslimat sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek, müşterilerimiz ile güvenilir, profesyonel bir ilişki kurmak ve hizmet sunmaktır. İşbirliği içinde olduğumuz müşteri, çalışan, tedarikçi herbiri ile dürüst, saygılı ve seviyeli bir iletişim kurarak, kalite ve uygun fiyat politikamız ile her müşteri için farklı beklentilere üstün kalitede cevap verebilmektir. 

   Teknik hırdavat ve sanayi sektöründe tedarik alanında faaliyet gösteren şirketimizin misyonu müşteri memnuniyeti, kalite ve uygun fiyat ilkesiyle çözüm ortaklarımıza faydalı ve kalıcı dostluklar kurarak bu dostlukların devamlılığını sağlamaktır.

Hızlı iletişim
  • 02163141885
  • 05453141885
  • info@utkteknik.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Satış

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?